2016 m. gegužės 6 d., penktadienis

Kas norės per Kurorto šventę atsistoti valdžios balkone?

Dar prieš savaitę krito šlapdriba, o šiomis dienomis pagaliau pajutome, kad atėjo tikras vėlyvas pavasaris, kai viskas žydi ir žaliuoja. O pasibaigs jis, kaip jau esame čia, Druskininkuose, įpratę, Kurorto švente.

Taigi atsiverčiau tos šventės programą ir bandau rasti ką nors įdomaus.

Ketvirtadienį, gegužės 26-ąją, miesto muziejuje rengiamas J.Čečiotos atminimo vakaras, kuris su ta švente ne kažin kiek siejasi ir galėtų vykti bet kada. Juolab, kad pati šventė prasidės tik penktadienį. Mugė Vilniaus alėjoje ir teatralizuota druskininkiečių eisena – tai, ką jau matėme kasmet. O kas nauja? Va, elektroninio kariliono atidarymas Druskininkų miesto muziejuje. Tai toks varpų pakaitalas miestams varguoliams, neįperkantiems tikro kariliono, kuris kainuoja 100 kartų brangiau.

Dar bus linijinių šokių festivalis Vijūnėlės parke ir bardų koncertas Druskonio ežero pakrantėje. Šito gal net ateisiu pasiklausyti.

Kurorto meras bandys taisyti savo įvaizdį dalindamas sportininkams savo vardo taures. Pirmiausia teniso dvejetų turnyre Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurei laimėti, o po valandos golfo turnyre Druskininkų savivaldybės mero R. Malinausko taurei laimėti „Vilkės“ golfo aikštyne, Kamorūnų kaime.

Tik abejoju, ar miesto muziejaus balkone greta mūsų savivaldybės vadukų išdrįs išsirikiuoti ir iš aukšto mojuoti pražygiuojantiems čiabuviams tiek politikų, kiek jų būdavo pernai ir užpernai. Na, nebent Petras Gražulis ir Jurijus Subotinas atvyktų.

Iš Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidento pareigų verčiamas Druskininkų meras turi naują sąjungininką. Savivaldybėse bręstant iniciatyvai pašalinti Druskininkų merą Ričardą Malinauską iš LSA prezidento pareigų, jį remti ėmėsi buvęs aktyvus prosovietinės organizacijos „Jedinstvo“ veikėjas Jurijus Subotinas.

Kaip antradienį pranešė naujienų portalas „Delfi“, klausimas dėl nepasitikėjimo Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidentu jau įtrauktas į būsimą asociacijos suvažiavimo darbotvarkę. Tai antradienį patvirtino LSA atstovė spaudai Indrė Vilūnienė. Lietuvos savivaldybių asociacijos suvažiavimas vyks gegužės 10 dieną Naujojoje Akmenėje.

„Ričardai, nenuleisk rankų, vienykimės ir šturmuojame Seimą spalio 9-ąją. Partija yra, laiko dar turim. Pamatysi, yra visi šansai nugalėti, žmonės dabar neturi už ką balsuoti. Idėja, rinkiminės technologijos ir kolektyvas specialistų yra. Gerbiu tavo Tėvą, malačius. Pagarbiai, Jurijus,“-  kreipėsi į Druskininkų merą Jurijus Subotinas.

J. Subotinas, gimęs 1950 m., buvo aktyvus prosovietinės organizacijos „Jedinstvo“ veikėjas. Būdamas Lietuvos liaudies sąjungos „Už teisingą Lietuvą“ sąrašuose yra bandęs dalyvauti Seimo rinkimuose. Kaip rašo savo biografijoje, yra aktyviai sportavęs, buvo desantinių pajėgų kovinių kautynių čempionas, „šiuo metu profesionaliai užsiima politika“.

O tuo metu aiškėja vis daugiau kandidatų, susiruošusių šturmuoti Seimą. Verslininko Ramūno Karbauskio vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga trečiadienį paskelbė dalį savo kandidatų vienmandatėse apygardose. Lazdijų-Druskininkų apygardoje jau ne pirmą kartą į Seimą bandys patekti Lazdijų rajono savivaldybės tarybos narys Benius Rūtelionis.


Kelios partijos jau anksčiau yra paskelbę, ką kels šioje apygardoje. Valdančioji LSDP siūlo dar kartą rinkti dabartinę seimo narę Kristiną Miškinienę, Tėvynės sąjunga - Lietuvos krikščionys demokratai – profesorių Juozą Galdiką. Darbo partija yra patvirtinusi UAB „Nežinybinės apsaugos biuras“ Alytaus regiono saugos tarnybos vadovo Renaldo Maziuko kandidatūrą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą